DUK - DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas gali dalyvauti varžybose NPC "Power of the Knight"?

Varžybose gali dalyvauti visi norintys sportininkai iš viso pasaulio, šios varžybos atviros visų organizacijų sportininkams.  NPC Worldwide Lietuva informuoja Lietuvos sportininkus, jog sportininkų dalyvavimas varžybose yra atviras visiems sportininkams ir nereikalingas patvirtimas iš kitų organizacijų, federacijų ar sporto klubų.

Kaip registruotis į varžybas  NPC "Power of the Knight"?

Kiekvienas norintis dalyvauti varžybose turi:

  1. Užsiregistruoti NPC Worldwide registre ir susimokėti metinį mokestį. Tapk NPC nariu
  2. Registracija varžyboms nuoroda: Registruotis į varžybas
  3. Fizinė registracija varžyboms spalio 1 d.  12:00 iki 15:00 K. Donelaičio g. 27, Kaunas, Radisson Hotel Kaunas.
  4. Varžybos vyks Kauno Girstučio kultūros namuose nuo 10:00. Adresu Kovo 11-osios g. 26, Kaunas

Registruotis internetu į kategorijas ir sumokėti dalyvio mokestį be pabrangimo galima iki rugsėjo 28 dienos. Rugsėjo 28 dieną registracija internetu bus uždaryta ir galima bus registruotis tik fizinės registracijos metu. 

Koks yra dalyvio mokestis varžybose  NPC "Power of the Knight"?

Pagrindinės kategorijos dalyvio mokestis 100 Eur. Papildomos kategorijos po 50 Eur.

Ar galiu dalyvauti keliose kategorijose?

Sportininkai gali dalyvauti skirtingose klasėse bei kategorijoje. Pvz. bikini+wellness arba Men's physique+classic physique+kultūrizmas. Taip pat ir keliose kategorijose pvz. kultūristai naujokai + kultūristai veteranai + kultūristūristai veteranai, arba dalyvauti kitoje klasėje. 

Koks grimas naudojamas varžybose?

Varžybose neleidžiama naudoti tepių kremų, sportininkams nusigrimavusiems tepiais grimais nebus neleidžiama lipti į sceną. Varžybų oficialus darbuotojas patikrins ar grimas atitinka aukščiau pateiktą informaciją, nesilaikymo atveju sportininkas turės nusiplauti grimą ir nusigrimuoti varžybų reikalavimus atitinkančiu grimu prieš lipdamas į sceną. Leidžiamas tik netepus grimas. Oficialus varžybų partneris Pro Tan  Europe suteiks profesionalias grimavimosi, makiažo, šukuosenų paslaugas varžybų metu. Likus 2 savaitėms iki varžybų grimavimosi paslaugos brangs. Nuoroda į rezervaciją: Registracija grimui/makiažui/šukuosenai

Ar yra nuolaida varžybų svečiams oficialiame varžybų viešbutyje Radisson Hotel Kaunas?

Varžybų svečiams taikoma speciali kaina oficialiame varžybų viešbutyje su nuo nuolaidos kodu: NPC2022 rezervacijos el. paštu: [email protected]

Ar galiu nesiregistruoti internetu ir atvykti į fizinę registraciją spalio 1 dieną?

Neužsiregistravę internetu ir nesusimokėję dalyvio mokesčio platformoje muscleware.com ir atvykę spalio 1 dieną į fizinę registraciją, registruotis į kategoriją galės tik tuo atveju jeigu kategorija nebus užpildyta. Sportininkui bus taikomas didesnis dalyvio mokestis - pagrindinė kategorija 125 Eur.

Ar galiu internetu užsiregistruoti į pagrindinę kategoriją ir fizninės registracijos dieną užsiregistruoti į papildomas kategorijas?

Taip, užsiregistravus internetu ir susimokėjus dalyvio mokestį pagrindinei kategorijai, fizinės registracijos dieną sportininkai galės registruotis papildomai kategorija jeigu kategorija nebus užpildyta be pabrangimo.

❓Ar žiūrovo bilietas suteiks galimybę patekti į užkulisius?

Žiūrovo bilietas suteikia galimybę tik stebėti varžybas. Trenerio leidimą patekti į užkulisius bus galima įsigyti tik fizinės registracijos metu. Kitiems žmonėms įsigyti leidimus į varžybų užkulisius bus negalima. Trenerio leidimas patekti į užkulisius nesuteikia galimybės stebėti varžybas, reikalinga įsigyti bilietą.

Kur galima įsigyti bilietus į varžybas?

Bilietai bus parduodami tik internetu. Pirkti

Ar galima filmuoti ir fotografuoti varžybas?

Filmuoti ir fotografuoti varžybas negalima. Visi filmavimai/fotografavimai yra draudžiami. Internetu arba fizinės regitracijos metu galima užsisakyti sportininko nuotraukų paketą, kurį sudaro oficialaus varžybų fotografo varžybų nuotraukos bei studijos nuotraukos, kurios bus daromos varžybų patalpose.  Neradote atsakymo Klauskite!Krepšelis